Čo je fotokniha pre základné školy ?
fotokniha pre základné školy

Skvelou formou, ako uchovať čo najviac momentov zo školských čias, je fotokniha. Jedna spoločná fotka spolužiakov už dávno nestačí a nevystihuje takmer nič. Na to je tu fotokniha, ktorej strany sú plné zážitkov a spomienok.


Nesmelé kroky prváčika až po rozlúčkové slzy na konci deviatej triedy. Medzi tým nespočetné množstvo výletov a exkurzií, lyžiarsky, alebo plavecký výcvik, škola v prírode, prvé školské lásky a priateľstvá, obľúbená pani učiteľka, alebo pán učiteľ. Na toto všetko si radi spomeniete kedykoľvek fotoknihu otvoríte. Budú to spomienky nielen pre Vás, ale aj pre Vašich rodičov či starých rodičov, ktorým pri listovaní fotoknihy vyrastiete priamo pred očami.


Fotokniha je Vami zostavená kniha poskladaná z Vašich fotografií. Fotoknihu ľahko zostavíte pomocou online dizajnéra . V aplikácii sú k dispozícii viaceré šablóny fotokníh vytvorené našimi grafikmi, alebo je možné vytvoriť si dizajn fotoknihy podľa vlastnej chuti za pomoci množstva nástrojov ako sú pozadia, texty, obrázky a efektov. Vaše návrhy rozpracovaných a objednaných fotokníh sú prehľadne uložené v účte, je možné ich upravovať aj priebežne. V procese objednávania sú k dispozícii všetky momentálne dostupné platobné metódy používané na Slovensku.
fotografovanie pre základné školy

Fotografuj

Demo
online návrh fotoknihy

Vytvor návrh

Demo
fotokniha pre triedu základnej školy

Objednaj fotoknihu

fotokniha pre základné školy
Ceny a veľkosti

.

Fotoknihy je možné objednať už od 1 kusu až po veľké počty s výraznými množstevnými zľavami.

10 %20 %25 %35 %40 %
10 ks a viac25 ks a viac50 ks a viac75 ks a viac100 ks a viac
Vytváranie návrhu fotoknihy
 online návrh fotoknihy pre základné školy
Vytvárajte návrhy online vo Vašom prehliadači !

V našom online editore s vytvoríte skutočne jednoducho a bleskurýchle Váš návrh fotoknihy. Nie je potreba inštalácie žiadneho programu do Vášho zariadenia. Vytvárajte si foto produkty v pohode aj na ceste na Vašom mobilnom zariadení, editor je možné spúšťať aj na tabletoch poprípade väčších mobiloch.

Nástroje dizajnéra

S nástrojami dizajnéra vytvoríte návrh Vašej fotoknihy ako profesionálny grafik. Všetky nástroje sú prispôsobené pre jednoduché a jasné používanie.

Automatické naplnenie

Šablóny návrhov

Vkladanie textu

Rámy

Priehladnosť

Prispôsobenie fotografií

Moderný dizajn fotoknihy
fotokniha pre základné školy
fotokniha pre základné školy
fotokniha pre základné školy
Naši spokojní zákazníci

FOTOKNIHY pre základné školy