Čo je plochá fotokniha PREMIUM ?

Plochá fotokniha PREMIUM umožnuje aby Vaše fotografie boli vytlačené na celú dvojstranu a bez akýchkoľvek prerušení v strede väzby. Špeciálna väzba umožnuje 180° otvorenie fotoknihy v ktorej vyniknú fotky ako v žiadnej inej fotoknihe ! Kvalita tlače je vzhľadom na typ použitej technológie bezkonkurečná. Fotoknihy sú tlačené na značkový fotopapier FujiFilm Archive Paper prostredníctvom tzv. mokrého procesu , aký poznáte z klasických fotografií. Plochá fotokniha PREMIUM je ideálna najmä na svadobné fotografie, zábery Vašeho dieťatka, umelecké fotografie a všade tam, kde chcete nechať vyniknúť fotografie v čo najväčšom zobrazení.

Vytváranie návrhu fotoknihy

Fotografuj

Demo

Vytvor návrh

Demo

Objednaj fotoknihu

Vytvárajte návrhy online vo Vašom prehliadači !

V našom online editore s vytvoríte skutočne jednoducho a bleskurýchle Váš návrh fotoknihy. Nie je potreba inštalácie žiadneho programu do Vašehho zariadenia. Vytvárajte si foto produkty kľudne aj na ceste na Vašom mobilnom zariadení, editor je možné spúštať aj na tabletoch poprípade vačších mobiloch.

Automatické vylepšovanie fotografií

Zvoľte si automatické vylepšenie Vašich fotografií v prípade, ak Vaše fotografie nie sú podľa Vašich predstáv !

Nástroje dizajnéra

S nástrojami dizajnéra vytvoríte návrh Vašej fotoknihy ako profesionálny grafik. Všetky nástroje sú prispôsobené pre jednoduché a jasné používanie.

Automatické naplnenie

Šablóny návrhov

Vkladanie textu

Rámy

Priehladnosť

Prispôsobenie fotografií

Moderný dizajn fotoknihy
Naši spokojní zákazníci

PLOCHÉ FOTOKNIHY