Čo je fotokniha pre stredné školy ?
fotokniha pre stredné školy

Fotokniha je skvelou formou ako si uchovať čo najviac momentov zo stredoškolských čias. Pár fotiek, pohodených len tak medzi zošitmi, alebo nalepené v izbe na dverách sa mnohokrát stratia, alebo vyblednú.


Urobte si vlastnú fotoknihu plnú spomienok, ktoré sa Vám vynoria vždy keď v nej zalistujete. Emócie radosti, ktoré sa v nej skrývajú, Vám budú roky pripomínať všetko čo ste počas školských čias prežili. Venček, lyžiarske zájazdy, koncoročné výlety, exkurzie, chaty, opekačky, stužková. Prvé vážne lásky, veľké priateľstvá...to všetko sú okamihy na ktoré budete radi spomínať aj po rokoch, keď sa vaše cesty rozídu a život vás zaveje do rôznych končín sveta.


Fotokniha je Vami zostavená kniha poskladaná z Vašich fotografií. Fotoknihu ľahko zostavíte pomocou online dizajnéra . V aplikácii sú k dispozícii viaceré šablóny fotokníh vytvorené našimi grafikmi, alebo je možné vytvoriť si dizajn fotoknihy podľa vlastnej chuti za pomoci množstva nástrojov ako sú pozadia, texty, obrázky a efektov. Vaše návrhy rozpracovaných a objednaných fotokníh sú prehľadne uložené v účte, je možné ich upravovať aj priebežne. V procese objednávania sú k dispozícii všetky momentálne dostupné platobné metódy používané na Slovensku.
fotografovanie pre stredné školy

Fotografuj

Demo
online návrh fotoknihy

Vytvor návrh

Demo
fotokniha pre triedu strednej školy

Objednaj fotoknihu

fotokniha pre stredné školy
Ceny a veľkosti

.

Fotoknihy je možné objednať už od 1 kusu až po veľké počty s výraznými množstevnými zľavami.

10 %20 %25 %35 %40 %
10 ks a viac25 ks a viac50 ks a viac75 ks a viac100 ks a viac
Vytváranie návrhu fotoknihy
 online návrh fotoknihy pre stredné školy
Vytvárajte návrhy online vo Vašom prehliadači !

V našom online editore s vytvoríte skutočne jednoducho a bleskurýchle Váš návrh fotoknihy. Nie je potreba inštalácie žiadneho programu do Vášho zariadenia. Vytvárajte si foto produkty v pohode aj na ceste na Vašom mobilnom zariadení, editor je možné spúšťať aj na tabletoch poprípade väčších mobiloch.

Nástroje dizajnéra

S nástrojami dizajnéra vytvoríte návrh Vašej fotoknihy ako profesionálny grafik. Všetky nástroje sú prispôsobené pre jednoduché a jasné používanie.

Automatické naplnenie

Šablóny návrhov

Vkladanie textu

Rámy

Priehladnosť

Prispôsobenie fotografií

Moderný dizajn fotoknihy
fotokniha pre stredné školy
fotokniha pre stredné školy
fotokniha pre stredné školy
fotokniha pre stredné školy
Naši spokojní zákazníci

FOTOKNIHY pre stredné školy