Fotokniha
Plochá fotokniha
Kalendár
Fotoobraz
Fotografie
XXL foto
Vytvárajte rýchlo , online

Naša online aplikácia podporuje všetky typy zariadeni, či už PC, MAC alebo mobilné zariadenie ako tablet alebo telefón. Nie je potrebné sťahovať a inštalovať žiaden program. Jediné čo potrebujete je moderný web prehliadač a pár minút času .

Fotokniha

Fotokniha je Vami vytvorená kniha z vlastných fotografií, ktorá vyzerá ako z kníkhupectva. Pre vytvorenie fotoknihy stačí nahrať do nášho online dizajnéra fotografie z počítača, mobilného zariadenia alebo albumov sociálnych sietí , zvoliť si šablónu a odoslať do výroby.

Plochá fotokniha

Plochá fotokniha PREMIUM umožňuje aby Vaše fotografie boli vytlačené na celú dvojstranu a bez akýchkoľvek prerušení v strede väzby. Špeciálna väzba umožňuje 180° otvorenie fotoknihy v ktorej vyniknú fotky ako v žiadnej inej fotoknihe !

Fotokalendár

Chcete mať kalendár, v ktorom budú Vaše vlastné fotky ? Vytvorte si fotokalendár! Vaše najkrajšie zábery budete mať takto denne na očiach. Fotokalendár spravíte v našom dizajnéry jednoducho, za 5 minút.

Fotoobraz na plátne

Máte prázdne steny vo Vašom interiéry ? Vytvorte si online obraz z vlastnej fotografie, ktorý sa bude skvelo vynímať na Vašej stene. Foto obraz je tá skvelá voľba pre Vaše najlepšie zábery , ktoré nemôžu zostať niekde zabudnuté v albume.

Fotografie

Máte radi klasické fotografie, ktoré si vkladáte do albumov alebo vystavujete v rámikoch ? Objednajte si fotografie cez jednoduchý online systém. Fotografie ponúkame v obdĺžnikových, štvorcových alebo panoramatických formátoch vo veľkostiach od 10 x 15 až po 30 x 91 cm

XXL fotografie

Koláže z desiatok fotiek, alebo iba tá jedna najlepšia na celú plochu. Takú môže mať podobu veľkoformátová foto XXL . Veľkoformátové foto XXL si môžete dať zarámovať do vlastného rámu, alebo nalepiť priamo na stenu .